लेखापालमाथि कुटपिट, नगरपालिकाद्वारा कारबाहीको माग

Author Logo..
२०७८ माघ ३ गते सोमवार

माघ ३ सल्यान – बागचौर नगरपालिका लेखापाल माथि आक्रमण भएकाे छ।
आइतबार कामकाे सिलसिलामा बागचौर नगरपालिका ७ काेटबारा पुगेका बागचौर नगरपालिकाका लेखापाल प्रदिप डाँगी माथि आक्रमण भएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ।
लेखापाल डाँगी काम सकाएर फर्कने क्रममा बालकन्या माध्यमिक विद्यालय नजिक आउदै गर्दा माेटरसाइकलमा सवार लेखापाल माथि बागचौर नगरपालिका ७ का २६ वर्षिय टिकाराम ओलीले लेखापाल डाँगीले चलाएकाे रा १ ब १००३ नम्बरको माेटरसाइल राेकेर लेखापाल डाँगी माथि आक्रमण गरि माेटरसाइकल ताेडफाेड गरि लेखापाल डाँगीकाे ढाड, टाउकाेमा चाेट पुर्याउनुका साथै माेबाइल समेत फुटाइदिएका थिए। घटनाकाे अनुसन्धानकाे लागि इलाका प्रहरी कार्यालय थारमारेबाट प्रहरी नायव निरीक्षक शेरबहादुर चन्दकाे कमान्डमा ५ जना प्रहरी टाेलि खटिएर ओलीलाई पक्राउ गरि उनि माथि कुटपिट तथा दुर्ववहार कसुरमा मुद्वा दायर भैसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रवक्ता अर्जुन पौडेलले बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
संबन्धित समाचार